Támogassa személyi jövedelemadója 3,5%-ával a Marosvásárhelyi Hit Gyülekezete munkáját!

A 2003/571-es adótörvény értelmében minden állampolgár rendelkezhet személyi jövedelemadója 3,5%-ról, amellyel támogathatja egy egyházi vagy civil szervezet tevékenységét. Amennyiben az állampolgárok nem élnek ezzel a lehetőséggel, ez az összeg az államkasszába kerül és az állam dönti el, kinek juttatja a támogatást. Köszönjük mindazoknak, akik az elmúlt évben személyi jövedelemadójuk 3,5%-ának felajánlásával a Marosvásárhelyi Hit Gyülekezete szolgálatát támogatták.

Jövedelemadója 3,5 %-ának felajánlásához a 230-as számú formanyomtatványt és egy meghatalmazást kell kitöltenie, amelyben meghatalmazza a gyülekezetünk által kijelölt személyt, hogy az Ön nevében leadja nyilatkozatát az illetékes adóhivatalnál. Ezt megteheti minden szombaton istentiszteleteink előtt a gyülekezeti csarnokban vagy online, csupán pár perc alatt, az alábbi linkre kattintva.

230-as formanyomtatvány
meghatalmazás