Adakozás

vetes

Bankkártyás online adakozás

Gyülekezetünk a hívők önkéntes adományaiból tartja fenn magát.

Eurós vagy dolláros bankkártyával való adakozáshoz, direkt banki átutaláshoz és a PayPalon keresztül történő adakozáshoz, kérjük kattintson az alábbi linkre:

Egyéb online adakozási lehetőségek

*Megjegyzés: bankkártyával bármilyen pénznemben lehet adakozni, mert a bank automatikusan átkonvertálja az összeget (ez esetben a felajánlott összegből levonódik az átváltási költség).

Kedden 09.00 – 18.00 óra között személyesen is be lehet hozni az adományokat és a tizedet a Dózsa György 177. szám alatti gyülekezeti csarnokhoz.

Hálásan köszönjük a támogatást!

A Hit Gyülekezete garantálja, hogy az Ön által megadott adatokat nem adja ki harmadik fél számára, és kizárólag arra a célra használja fel, amelyre Ön megadta. A Hit Gyülekezete az Ön által megadott adatokat minden esetben maradéktalanul törli nyilvántartásából, amennyiben Ön ezt e-mailben kéri.

arrow