A következő istentisztelet kezdése:

HITVALLÁS

A Hit Gyülekezete a zsidó-keresztény kinyilatkoztatás alapján álló, bibliai, keresztény közösség.

Olvasd el

ISTENTISZTELETEK HELYE ÉS IDŐPONTJA

Minden szombaton 17:00 órától Dózsa György utca 177 szám Marosvásárhely Románia 540210

Helységek

ISTENTISZTELET KÖZVETÍTÉS

Csatlakozz az istentisztelethez interneten keresztül hetente.

Kövess élőben
Pásztor képe
FODOR SÁNDOR lelkész
"Az ember csak úgy tudja sikeresen betölteni a földi pályáját, ha átadja az életét Istennek, mert neki jó és tökéletes terve van mindannyiunk életével."
Ismerd meg Fodor Sándort
  • Legújabb bejegyzések

Hit Gyülekezete Marosvásárhely
    ELŐ KÖZVETÍTÉS
    Igét hirdet: Fodor Sándor
    MINDEN SZOMBATON 17-ÓRÁTÓL
    www.hitgyulekezete.ro
    #hitgyulekezete #faithchurch #fodorsandor #hope #church #jesusislord
    ELŐ KÖZVETÍTÉS
    Igét hirdet: Fodor Sándor
    MINDEN SZOMBATON 17-ÓRÁTÓL
    www.hitgyulekezete.ro
    Hit Gyülekezete Marosvásárhely
    Az új járványmegelőző korlátozásoknak megfelelően az istentiszteletek határozatlan ideig szünetelnek. Szerdán és szombaton online igehirdetéssel jelentkezik Fodor Sándor, a Marosvásárhelyi Hit Gyülekezete vezető lelkésze, amit a www.hitms.ro oldalon lehet majd követni. .
    Együtműködéseteket köszönjük!
    .
    👉 Köszönettel fogadjuk továbbra is az adományokat, támogatásokat az alábbi lehetőségek szerint: hitgyulekezete.ro/adakozas
    .
    #faithchurch #hitgyülekezete #marosvasarhely #fodorsandor #faith #church #hope #jesussaves
    Istentiszteleteinket szerdán este 19.00 órától és szombaton du. 17.00 órától korlátozások nélkül élőben közvetítjük. www.hitms.ro
  • Elérhetőség

map location
  • Amennyiben szeretnél hallani rólunk, kérünk, hogy iratkozz fel a támogatói levelező listánkra!

arrow